Bursa/ TÜRKİYE
Pztesi-C.tesi 9:00 - 18:00 / Hafta Sonu Opsiyonel

Pixel Bilgisayar & Telekomünikasyon

Pixel Bilgisayar 2006 yılının mart ayından itibaren Bursa'da sizlere hizmet vermektedir. Firmamızın "Paraya değil, Dürüst Paylaşımcı doğru insanlara ihtiyacımız var" politikası ile iş yaşantısına başladığı günden bu yana çeşitli sektör ve firmalara teknik hizmet vermeyi başarı ile sürdürmektedir. Firmamızın teknolojik alt yapısı günümüz teknolojisi üzerinde olmakla beraber, güler yüz ve üstün hizmet anlayışı ile sizlere kaliteli hizmet vermekten onur duymaktayız.

1990 lardan beri hizmet veren ve köklü firma olan, AKM Telekom firmasını 2013' te bünyemize katarak sizlere geniş bir yelpazede telekomünikasyon hizmetlerini de başarı ile sunmaktan gurur duymaktayız. 

Hizmetlerimiz...

Firma olarak gelişen teknolojiyi en iyi bir şekilde takip etmeye çalıştığımızı sizlere ispatlamak için verdiğimiz hizmetleri de sınıflara ayırdık. Her birinde ayrı olarak uzmanlaşmış kadromuz ve yapımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız... Bunlardan öne çıkanlar;

Bilgisayar Sistemleri İçin;

WEB TASARIM, NETWORK SİSTEMLERİ,YAZILIM DESTEK, SATIŞ BAKIM ve ONARIM TEKNİK SERVİZ HİZMETLERİ. 

Telekomünikasyon Sistemleri İçin;

SABİT, TELSİZ (DECT) TELEFONLARI, PMR TELSİZ HABERLEŞME SİSTEMLERİ,SATIŞ BAKIM ve ONARIM TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ.  

Teknik Servis

Günümüz teknolojisi bilgisayarların genel bakım, onarım ve upgrate işlemleri için oluşturmuş olduğumuz bölümümüzde sizler için gerekli alt yapı ve donanıma sahip bir firma olarak, Bilgisayar Sistemlerinizi tamir ederek veya verimli çalışmalarını sağlamak ve temiz kalmaları için gerekli işlemlerden geçirmek belirli aralıklarla kontrolde bulunmak ( Bakım Anlaşması). Teknolojinin hazla gelişmesi ve yazılımların donanıma daha da fazla ihtiyaç duymasından kaynaklanan üst teknolojinin kullanımı ile ilgili olarak sizlere profesyonel çözümler sunmaktayız...

Yazılım Destek

Firmamız kurulduğundan bugüne Bay-T firması ile çalışmakta olup Bursa bayiliği bulunmaktadır. 1990 yılında Bursa'da kurulan BAY.t Yazılım bugün İstanbul ve Bursa'daki ofisleri 55 çalışanı ve halen büyümeye devam eden yapılanmasıyla 2008 yılı itibarı ile 25.000 den fazla iş yerinde, 100.000 den fazla program kullanıcılarına hizmet üretmeye devam etmektedir. Bu ağın bir yapısı olarak hizmet veren firmamız yazılım SATIŞ ve EĞİTİMİ ile desteklerini sürdürmektedir.

WEB Tasarım

Profesyonel çözüm ve istekleri karşılaması bakımından gerekli altyapıya sahip firmamızın iş kollarından biridir. PHP ve ASP internet programlama dilleri ile istenilen WEB sayfalarını oluşturmakta veya müşterilerimizi bir vizyon peşine sürüklemektedir. Firmamız yapmış olduğu tasarımları Referanslar kısmından ulaşabilirsiniz.

Network

Bilgisayar çağını takip eden firmalarımızda; Bilgisayar ve telekom sistemlerinin daha verimli ve güncel çalışmasını  amaçlayan firmalarımıza NETWORK çözümleri de sunmaktadır. Burada müşterimizin istekleri çerçevesinde ihtiyaçlarına uygun doğru ve ekonomik gerekli düzenleme ve teknolojiyi sağlayarak sistemlerinin güçlenmesine katkıda bulunmaktayız.

Telefon, PMR Telsiz Sistemleri Bakım Onarım

AKM Telekomünikasyon olarak, Bursa'da telsiz telefon cihazlarına 1990 yılından beri teknik servis hizmeti sunmaktadır.
Şimdi ise; PIXEL TELEKOM&BİLGİSAYAR bünyesine katılarak ürün hizmetini ve satışını daha da büyüterek siz müşterilerimize daha kaliteli ve çözüm odaklı ekonomik destek sağlamayı amaçlamaktadır.
Bunun yanı sıra, 1999 yılından bu yana ise internet üzerinden Kablolu, Kablosuz Telefon cihazları, PMR el Telsizleri ve ayrıca Telefon Cihazları için Şarj edilebilir Piller, Adaptörler gibi yedek parçaların yanında Bilgisayar ve çevre birimleri yanında Güvenlik sistemlerinin perakende ve toptan satışıyla da yanınızdayız.

Özellikle uzmanlık alanımızı da genişleterek kablosuz cihazlar üzerine yoğunlaşmış bulunmaktadır. Amacımız sadece satmak değil ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektir.

Telekomünikasyon Teknik Servis Hizmeti verdiğimiz diğer başlıca markalar;

 

Telefon bakım ve onarım  Hizmetleri;

 

Senao Siemens     

 

PMR Telsiz ve Telsiz Bakım ve Onarım Hizmetleri;