Bursa/ TÜRKİYE
Pztesi-C.tesi 9:00 - 18:00 / Hafta Sonu Opsiyonel

BAY.t Ticari Yönetim Yazılımları, Eczane Otomasyonu, Muhasebe Programı, Mağaza Otomasyonu, Barkod Sistemleri, E-Defter, E-Fatura Çözüm Ortağı..

NEDEN BAY.T  PAKET YAZILIMI !!

                             1990 yılında Bursa'da kurulan BAY.t Yazılım, bugün İstanbul ve Bursa'daki ofisleri 55 çalışanı ve halen büyümeye devam eden yapılanmasıyla 2008 yılı itibarı ile 25.000 den fazla iş yerinde, 100.000 den fazla program kullanıcılarına hizmet üretmeye devam etmektedir.

                            PİXEL BİLGİSAYAR Olarak böyle başarılı bir yazılım firmasının BAYİSİ Olmaktan Gurur duymaktayız. Bayisi olduğumuz BAY.t Entegre yazılım firmasının, Muhasebe yazılımının satışı, kurulumu ve teknik desteğini müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimize sorunsuz bir hizmet sunarak hem müşterilerimizi hem de kendimizi mutlu etmenin hazzını yaşamaktayız.    

                       

                          Kuruluşundan bu güne, konusunda lider bir yazılım firması olmayı amaçlayan BAY.t Yazılım. Tüm üretim sürecini bu misyonu doğrultusunda planlamış ve konusunda uzman Analiz ve Yazılım ekibiyle, son teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır değişik sektörlere yazılımlar üretmeye devam etmektedir. Bunun sonucu olarak BAY.t Yazılım Türkiye'de ilk Windows versiyonu yazılımları üreten şirketlerden biridir.

                             BAY.t Yazılım'ın sloganı olan "Yeni Nesil Çözümler Üretmek" BAY.t Entegre ticari yazılımı ile; Ticari programlara yeni ve güncel yaklaşımını ifade etmektedir. BAY.t Yazılım'ın Müşteri odaklı düşünme ve üretim yaklaşımının sonucu olan BAY.t Entegre yazılımları rakiplerinden farklı olarak güncel ihtiyaçlara cevap veren ve kullanıcıların günlük ticari işlemlerinin bire-bir yansıtıldığı hareket ekranlarına ve kolay kullanıma sahip bulunmaktadır. BAY.t Yazılım'ın başarısı; firma çalışanlarından müşteriye kadar ulaşan her bireyin takım oyuncusu olmasından gelmektedir. Bu takımın şüphesiz en önemli oyuncuları Bayi'lerdir.

                             BAY.t Yazılım Müşterilerin ihtiyaç duyduğu desteğin hayati önem taşıdığı bilinci ile Müşteriye ulaşan destek yapılanmasına çok önem vermektedir. Bu doğrultuda Türkiye'nin her noktasında 500'ün üzerinde Eğitim / Destek bayisi, bölge bayileri ve çözüm ortakları oluşturulmuştur. Eğitim / Destek bayileri koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet konusunda kendi bölgelerinde BAY.t Yazılım'ın bir kolu gibi çalışmakta ve Programlar üzerindeki güncellemeler ve versiyon yenilemeleri gibi konularda kullanıcı ile BAY.t Yazılım arasında köprü görevi görmektedirler.

                              BAY.t Yazılımın Uzmanlık Alanı; Ticari Yönetim Yazılımları, Eczane Otomasyonu, muhasebe programı, mağaza otomasyonu, barkod sistemleri, e Defter, e Fatura ve market otomasyonu ile gelişmesine devam etmektedir.

BAY.t  Paket Yazılımlarını İncele...

BAY.t İçin Teknik Destek..................