Bursa/ TÜRKİYE
Pztesi-C.tesi 9:00 - 18:00 / Hafta Sonu Opsiyonel

Neden BAY.t Kolay Shop?

BAY.t Kolay Shop, Perakende sektöründe yoğunlaşan müşteri kitlemizin istekleri doğrultusunda, deneyimimizi ve elimizin altındaki son teknolojiyi bu alandaki geniş çözüm yelpazemizde hayata geçirdik.

En büyükten, en küçük işletmeye, en özel ihtiyaçlardan en karmaşık ve dolaylı olanına, kullanıcılarımıza piyasadaki her türlü perakende işletmesinin ihtiyaçlarına ve cebine uygun seçenekler sunuyoruz

 

 Satışların Sınıflanması ve Raporlanması

Satışları sınıflandırıp, sınıflandırılan satışların raporlarını anlık görüntüleyebilirsiniz.

 İster Bilgi Fişi İster Fatura

Her satış sonunda isterseniz müşterinize resmi değeri olmayan alışverişine ait bilgi fişi vermenizi sağlar. Ayrıca isteyen müşterinize de fatura yazdırabilirsiniz.

 Raf Etiket Basımı

Ürünlerinize rafta değer katan onu fark edilebilir kılan vazgeçilmez pazarlama unsuruna sizde çok kolay gerçekleştirebileceksiniz.

 Kartlı Müşteri Takibi

Özellikle kriz ortamlarında irili ufaklı tüm firmaların öncelikli işi haline gelen pazarlama, müşteri devamlılığı, müşteri sadakati yaratma ve versiyesinin takibini kolaylaştırma konularında yardımcı olan kartlı sistemleridir.

 Ürün Fiyat Tanımlama

İsterseniz ürün kartı üzerinden isterseniz ürün fiyat güncelleme listesi üzerinden değişen fiyatlar kolayca güncelleyebilirsiniz.

 Şubeler Arası İletişim

Birden fazla şubeli yada depolarla çalışıyorsanız, NonStopShop’la plasiyerlerinizin ekranları üzerinden diğer şube ve depolardaki stok durumlarını sorgulayabilmesi, transfer talep edebilmesini mümkün kılın. Cari bakiyelerini ve risk limitlerini dahi sorgulayabilmeleri sayesinde hatadan uzak ve pratik bir çalışma şeklini işletmenizde oluşturarak süreçleri hızlandırın; işletmenizi daha dinamik ve karlı bir hale getirin.