Bursa/ TÜRKİYE
Pztesi-C.tesi 9:00 - 18:00 / Hafta Sonu Opsiyonel

Neden BAY.t Non-Stop Shop?

BAY.t Non Stop Shop, Perakende sektöründe yoğunlaşan müşteri kitlemizin istekleri doğrultusunda, deneyimimizi ve elimizin altındaki son teknolojiyi bu alandaki geniş çözüm yelpazemizde hayata geçirdik.

En büyükten, en küçük işletmeye, en özel ihtiyaçlardan en karmaşık ve dolaylı olanına, kullanıcılarımıza piyasadaki her türlü perakende işletmesinin ihtiyaçlarına ve cebine uygun seçenekler sunuyoruz.

 Gruplu Stok

Stok kartlarının grup halinde hareket etmesi ihtiyacını kaşılamaktır.Örnek olarak marketlerde ramazan paketleri, fast food’ larda menüler, Mobilya sektöründe koltuk takımları, oto parçasektöründe parça takım setleri, kozmetikte cilt bakım setleri ve benzer sektörlerde paket takım oluşturma gösterilebilir.

Stok kartı üzerinde stok tipi alanında gruplu mal seçeneği stok kartı bölümleri arasına eklenen gruplu stok kartları görüntüsü.

Bu bölüm aynı zamanda grup içerisinde stokların seçilerek gruba dahil edildiği bölümdür.

 Miktar Hesaplamalı Stok Kontrolü

Fatura 10 ayrı sütün kullanılarak istenilen formül uygulayıp fiyatla çapılcak miktarı hesaplar.

  • Faturada hesap makinesi kullanmadan net miktarı bulur.
  • En x Boy x Kalınlık bilgisi girilerek miktarı hesaplar.
  • Şartlı ve kotalı olarak miktar hesaplar
  • Bu alanları fatura çıktısına gösterebilir.
  • Hesaplama alanlarının standart varsayılan değerle gelmesi sağlabilir.Alana gelen ön değer bilginin değiştirilebilir.

 BAY.t Capital Mobil

  • Bay.t Capital Programı Yönetici Pusulasındaki,
  • Hareket Toplamları Raporu,
  • Firma Genel Durumu Raporu,

Akıllı cep telefonlarıyla uzaktan ulaşılması ve raporlanması amacıyla hazırlanan Bay.t Mobil Android ve iOS cep telefonlarında kullanılabilir.

 Hem Online Hem Offline Çalışma

İster merkeze bağlı, ister bağımsız halde çalışabilen kapsamlı çözümümüz NonStopShop, ana makine ile bağlantısının kopması halinde bile çalışmaya devam edebilişi açısından emsallerinin önüne geçer; satışlarınız hiç durmaz.

 Çoklu Rapolama

BAY.t Capital içindeki yüzlerce rapor, işletmenize özel kolayca değiştirilebilir, yeni raporlar tasarlayarak programa ekleyebilirsiniz. Rapor çıktılarınızı e-mail olarak gönderebilir, HTML, PDF dökümanı, Microsoft Excel çalışma belgesi, metin belgesi, zengin metin belgesi olarak alabilirsiniz.

Çok kullandığınız rapor filtrelerini saklayabilir, görünmesini istemediğiniz filtreleri gizleyebilirsiniz. BAY.t Capital; Inter Pos, Es Pos, Hugin Pos, IBM Pos (Genius 700) eski nesil cihazlarla da entegre çalışmaktadır.

 Yeni Nesil Yazarkasaposlar ile Tam Entegrasyon

En yaygın kullanılan Yazarkasaposlarla entegrasyonumuz sayesinde, marketinizin maliyetini en düşük tutarak en etkin çalışma şeklini işletmenizde kurun.

 Şubeler Arası İletişim

Birden fazla şubeli yada depolarla çalışıyorsanız, NonStopShop’la plasiyerlerinizin ekranları üzerinden diğer şube ve depolardaki stok durumlarını sorgulayabilmesi, transfer talep edebilmesini mümkün kılın. Cari bakiyelerini ve risk limitlerini dahi sorgulayabilmeleri sayesinde hatadan uzak ve pratik bir çalışma şeklini işletmenizde oluşturarak süreçleri hızlandırın; işletmenizi daha dinamik ve karlı bir hale getirin.